Pređi na informacije o proizvodu
1 od 1

Potpuno novo i na stanju

WOODWARD 9905-970 LinkNet 6-kanalni modul analognog ulaza na stanju

WOODWARD 9905-970 LinkNet 6-kanalni modul analognog ulaza na stanju
Ljudi ovo trenutno gledaju

Dostupnost : Malo na stanju: preostalo 8

  • SKU 9905-970
  • Proizvođač WOODWARD
  • Tip proizvoda LinkNet 6-kanalni modul analognih ulaza
  • Poreklo proizvoda USA
  • Plaćanje T/T
  • Težina 1.0 kg
  • Luka za otpremu Sijamen
  • Garancija 12 meseci
Prikaži detalje proizvoda

Woodward 9905-970 To je analogni ulazni modul sa 6 kanala LinkNet (RTD od 100 oma). To je modul visokih performansi i visoke pouzdanosti koji se koristi u različitim industrijskim primenama, uključujući proizvodnju električne energije, naftu i gas i pomorsku industriju.

Evo nekih funkcija:

    • 6 nezavisnih analognih ulaznih kanala
    • Tip signala: RTD od 100 oma (detektor otpora temperature)
    • Rezolucija: 16-bitna
    • Tačnost: ±0,1%
    • Komunikacioni protokol: LinkNet
    • Konfiguracija i programiranje: Može se konfigurisati i programirati u skladu sa zahtevima konkretne primene. To obuhvata podešavanje opsega ulaza, kalibracionih koeficijenata i drugih parametara.
    • Garancija od 1 godine
Više proizvoda Na stanju:
 
WOODWARD 8200-226
WOODWARD 9907-167
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 9907-205
WOODWARD 5466-1035
WOODWARD 5466-258
WOODWARD 5466-1000
WOODWARD 8440-1831
WOODWARD 5453-754
WOODWARD 5466-253
WOODWARD 9905-969
WOODWARD 5453-759
WOODWARD 9905-463
WOODWARD 9907-166

Česta pitanja i kontakt:

P: Da li ste trgovačka kompanija ili proizvođač?

O: Mi smo trgovačka kompanija.

P: Koji je rok isporuke?

O: Obično je potrebno od jednog do tri dana ako imamo robu na stanju. Ako roba nije na stanju, potrebno je pregovarati.

P: Da li vaša kompanija obezbeđuje uzorke? Da li su besplatni ili se dodatno naplaćuju?

O: Zavisi od robe koja vam je potrebna i količine koju naručite.

P: Koji su uslovi plaćanja?

O: 100% T/T pre isporuke. Ako je količina velika, možemo pregovarati.

Zašto izabrati nas:

Specijalizovani smo za ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, Moore Panel Controllers, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBOROI/A MOTOROLA MVME, Siemens i druge navedene proizvođače.
  • Ako pronađete iste delove kod drugih dobavljača po nižoj ceni nego kod nas, pokušaćemo da vam ponudimo istu cenu ili dodatni popust.
  • Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte.
  • Ako tražite više od jednog komada/artikla, obavestite nas jer možemo da vam ponudimo popust.

Stanje proizvoda

Potpuno nov: Novi proizvodi iz tekuće proizvodnje, nabavljeni direktno od proizvođača.

Nov u zapečaćenom pakovanju: Nekorišćeni proizvodi isporučeni u originalnom fabrički zapečaćenom pakovanju.

Nov u originalnom pakovanju: Nekorišćeni proizvodi isporučeni u originalnom pakovanju proizvođača koje nije bilo fabrički zapečaćeno.

Garancija

Na proizvode važi garancija od 12 meseci, osim ako nije drugačije navedeno u ponudi ili opisu proizvoda. Ako proizvod ima problem sa kvalitetom, može se zameniti u roku od 12 meseci ili se može izvršiti puni povraćaj novca u gotovini. Ako vam je potrebna pomoć u vezi sa garancijom, obratite se našem prodajnom timu i navedite podatke o porudžbini.

Informacije o isporuci

Artikli na stanju: Za većinu porudžbina artikala na stanju dostupna je otprema istog dana ako je uplata proknjižena pre 14:00 (UTC+8).

Artikli po porudžbini: Uobičajeni rok nabavke je 1–3 nedelje, u zavisnosti od dostupnosti i retkosti proizvoda.

Carina i dokumentacija

Međunarodne pošiljke se pripremaju uz komercijalnu fakturu, listu pakovanja i dostupnu prateću dokumentaciju. Podaci o primaocu, prijavljena vrednost i uslovi isporuke potvrđuju se pre otpreme. Informacije za praćenje dostavljaju se nakon slanja.

Plaćanje

Plaćanje se prihvata isključivo bankovnim transferom, u USD, EUR, GBP ili RMB/CNY. Kreditne kartice i odloženo plaćanje nisu prihvatljivi. Uplata mora biti proknjižena pre otpreme, osim ako je drugačije pisanim putem dogovoreno.

Vraćanje u roku od 30 dana

Prihvatamo zahteve za vraćanje u roku od 30 dana od dostave za međunarodne porudžbine, u skladu sa našom politikom vraćanja.

Da bi proizvodi ispunili uslove, moraju biti nekorišćeni, u originalnom stanju i ambalaži, uz dokaz o kupovini.

Kako zatražiti vraćanje

Obratite se našem prodajnom timu i navedite broj porudžbine, detalje o proizvodu i razlog vraćanja. Pre slanja bilo kog artikla nazad, pribavite odobrenje za vraćanje i tačnu adresu za vraćanje. Vraćanje se obavlja poštom. Troškovi slanja vraćenog proizvoda nisu besplatni. Naplaćuju se prema stvarnom trošku međunarodnog avio-transporta, na osnovu težine i zapremine.

Povraćaj novca obrađuje se u skladu sa našom objavljenom politikom vraćanja i povraćaja novca nakon pregleda vraćenih artikala.

Problemi sa kvalitetom

Problemi sa kvalitetom pokriveni su garancijom u trajanju od 12 meseci. U roku od 12 meseci, proizvod sa problemom u kvalitetu može biti zamenjen ili u celosti refundiran u gotovini.

Za potpune uslove pogledajte našu Politiku povraćaja novca.

Nedavno pregledano

Često postavljana pitanja

Kako da zatražim ponudu?

Na stranici proizvoda kliknite na „Zatražite ponudu“ i navedite broj dela, količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti sa informacijama o dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Da li su vaši proizvodi novi i originalni?

Opciono isporučujemo originalne delove za industrijsku automatizaciju u različitim stanjima novih proizvoda, uključujući fabrički nove proizvode, nove proizvode u zapečaćenom pakovanju i nove proizvode u originalnom pakovanju. Stanje svakog artikla...

Da li nabavljate delove koji se više ne proizvode ili se teško pronalaze?

Da. Nabavljamo zastarele i teško dostupne PLC, DCS i komponente za industrijsko upravljanje. Pošaljite nam tačan kataloški broj dela i potrebnu količinu kako bismo proverili dostupnost.

Kada će moja porudžbina biti poslata?

Većina porudžbina sa artiklima na stanju, za koje je uplata potvrđena pre 14:00 (UTC+8), ispunjava uslove za slanje istog dana. Artikli po porudžbini obično zahtevaju 1–3 nedelje, u zavisnosti od...

Da li vršite isporuku širom sveta?

Da. Šaljemo rezervne delove za industrijsku automatizaciju širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine i dimenzija paketa, kao i lokalnih uvoznih zahteva.

Koje prevoznike koristite?

Obično šaljemo putem DHL-a, FedEx-a, UPS-a i drugih međunarodnih kurirskih službi. Kurir se bira na osnovu odredišta, veličine pošiljke i zahteva za dostavu.

Koje načine plaćanja prihvatate?

Prihvatamo bankarske doznake u USD, EUR, GBP i RMB/CNY. Celokupna proknjižena uplata mora biti primljena pre slanja, osim ako nije drugačije dogovoreno u pisanoj ponudi.

Kakvu garanciju nudite?

Proizvodi uglavnom uključuju garanciju od 12 meseci, osim ako nije drugačije navedeno u ponudi ili opisu proizvoda. Obratite se našem timu sa detaljima porudžbine za pomoć u vezi sa garancijom.

Da li mogu da vratim proizvod?

Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se vratiti u roku od 30 dana od isporuke, u skladu sa našom politikom povrata. Obratite se našem timu za odobrenje povrata i uputstva pre...

Da li ću dobiti informacije za praćenje pošiljke?

Da. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja. Komercijalne fakture, pakovne liste i dostupna prateća dokumentacija pripremaju se za međunarodne pošiljke.