Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 1

Fabrycznie nowy i dostępny od ręki

WOODWARD 5466-257 Analogowy moduł wejść/wyjść TMR Dostępny

WOODWARD 5466-257 Analogowy moduł wejść/wyjść TMR Dostępny
ludzie oglądają to teraz

Dostępność : Niski poziom zapasów: pozostało 7

  • SKU 5466-257
  • Producent WOODWARD
  • Typ produktu analogowe wejścia/wyjścia TMR
  • Pochodzenie produktu USA
  • Płatność T/T
  • Waga 1.0 kg
  • Port wysyłki Xiamen
  • Gwarancja 12 miesięcy
Pokaż kompletne dane

WOODWARD 5466-257 to moduł analogowych wejść/wyjść TMR o dużej gęstości (przekaźnik monitorowania temperatury). Został zaprojektowany do zapewnienia monitorowania temperatury i ochrony w wielu zastosowaniach, w tym w energetyce, sektorze naftowo-gazowym i przetwórstwie chemicznym.

WOODWARD 5466-257 to wszechstronny i niezawodny moduł, który można stosować w wielu różnych zastosowaniach. Stanowi cenny element wyposażenia każdego zakładu lub obiektu wykorzystującego monitorowanie temperatury i ochronę.

Specyfikacja:

  1. Napięcie wejściowe: 24V DC
  2. Prąd wejściowy: 100mA
  3. Zakres temperatury pracy: od -40°C do +85°C
  4. Zakres temperatury przechowywania: od -55°C do +90°C
  5. Wilgotność: 95% RH, bez kondensacji
  6. Wibracje: szczytowo 10G przy częstotliwości od 200 do 2000 Hz
  7. Wstrząsy: 50G, półsinusoida 11 ms
  8. EMC: zgodność z CE

Cechy:

  1. Zapewnia cztery niezależne kanały pomiaru temperatury
  2. Szeroki zakres temperatur umożliwiający pomiar różnych temperatur
  3. Wysoka dokładność i liniowość zapewniające precyzyjne pomiary
  4. Wysoka częstotliwość próbkowania do rejestrowania zdarzeń przejściowych
  5. Zaawansowane algorytmy przetwarzania sygnałów do wydobywania istotnych informacji z danych dotyczących temperatury
  6. Łatwy w obsłudze interfejs oprogramowania do wizualizacji i analizy danych
  7. Kompatybilność z szeroką gamą systemów sterowania WOODWARD

      Zastosowania:

      1. Monitorowanie temperatury i ochrona w energetyce
      2. Monitorowanie temperatury i ochrona w sektorze naftowo-gazowym
      3. Monitorowanie temperatury i ochrona w przetwórstwie chemicznym
      4. Monitorowanie temperatury i ochrona systemów HVAC
      5. Monitorowanie temperatury i ochrona maszyn przemysłowych
      6. Monitorowanie temperatury i ochrona sprzętu laboratoryjnego

        Więcej produktów Dostępne w magazynie:

        WOODWARD 8200-226
        WOODWARD 9907-167
        WOODWARD 9907-164
        WOODWARD 9907-205
        WOODWARD 5466-1035
        WOODWARD 5466-258
        WOODWARD 5466-1000
        WOODWARD 8440-1831
        WOODWARD 5453-754
        WOODWARD 5466-253
        WOODWARD 9905-969
        WOODWARD 5453-759
        WOODWARD 9905-463
        WOODWARD 9907-166

        FAQ i kontakt:

        P: Czy jesteście firmą handlową czy producentem?

        O: Jesteśmy firmą handlową.

        P: Jaki jest czas realizacji?

        O: Zwykle zajmuje to od jednego do trzech dni, jeśli mamy towar w magazynie. Jeśli towaru nie ma w magazynie, należy to uzgodnić.

        P: Czy Państwa firma oferuje próbki? Czy są bezpłatne, czy pobieracie dodatkową opłatę?

        O: Zależy to od potrzebnych towarów i zamawianej ilości.

        P: Jakie są warunki płatności?

        A: 100% płatności T/T przed wysyłką. W przypadku dużej ilości możemy negocjować.

        Dlaczego warto wybrać nas:

        Specjalizujemy się w systemach ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, sterownikach panelowych Moore, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBOROI/A MOTOROLA MVME, Siemens oraz innych wymienionych producentach.
        • Jeśli znajdziesz te same części u innych dostawców w niższej cenie niż u nas, postaramy się ją wyrównać lub zaoferujemy Ci dodatkowy rabat.
        • Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami bez wahania.
        • Jeśli interesuje Cię więcej niż jedna sztuka/element, poinformuj nas, ponieważ możemy zaoferować Ci rabat.

        Stan produktu

        Fabrycznie nowy: Nowe produkty z bieżącej produkcji, pozyskiwane bezpośrednio od producenta.

        Nowy w zapieczętowanym opakowaniu: Nieużywane produkty dostarczane w oryginalnym, fabrycznie zapieczętowanym opakowaniu.

        Nowy w oryginalnym opakowaniu: Nieużywane produkty dostarczane w oryginalnym opakowaniu producenta, które nie było fabrycznie zapieczętowane.

        Gwarancja

        Produkty są objęte 12-miesięczną gwarancją, chyba że w wycenie lub ofercie produktu określono inaczej. Jeśli produkt ma wadę jakościową, można go wymienić w ciągu 12 miesięcy lub otrzymać pełny zwrot pieniędzy w gotówce. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie gwarancji, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i podaj dane zamówienia.

        Informacje dotyczące wysyłki

        Produkty dostępne w magazynie: W przypadku większości zamówień na produkty dostępne w magazynie, za które płatność została zaksięgowana przed godziną 14:00 (UTC+8), możliwa jest wysyłka tego samego dnia.

        Produkty sprowadzane na zamówienie: Typowy czas realizacji wynosi 1–3 tygodnie, w zależności od dostępności i rzadkości produktu.

        Odprawa celna i dokumentacja

        Przesyłki międzynarodowe są przygotowywane z fakturą handlową, listą pakunkową oraz dostępnymi dokumentami uzupełniającymi. Dane odbiorcy, zadeklarowana wartość i warunki wysyłki są potwierdzane przed wysyłką. Informacje umożliwiające śledzenie przesyłki są przekazywane po jej nadaniu.

        Płatność

        Płatność jest przyjmowana wyłącznie przelewem bankowym w USD, EUR, GBP lub RMB/CNY. Karty kredytowe i płatności z odroczonym terminem nie są akceptowane. Zaksięgowanie płatności jest wymagane przed wysyłką, chyba że na piśmie uzgodniono inaczej.

        Zwroty w ciągu 30 dni

        W przypadku zamówień międzynarodowych przyjmujemy wnioski o zwrot w ciągu 30 dni od dostawy, zgodnie z naszą polityką zwrotów.

        Aby zwrot został zaakceptowany, produkty muszą być nieużywane, w oryginalnym stanie i opakowaniu oraz posiadać dowód zakupu.

        Jak poprosić o zwrot

        Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, podając numer zamówienia, szczegóły produktu i powód zwrotu. Przed odesłaniem jakichkolwiek produktów uzyskaj autoryzację zwrotu oraz właściwy adres zwrotny. Zwroty są realizowane pocztą. Koszt przesyłki zwrotnej nie jest pokrywany. Jest naliczany według rzeczywistego międzynarodowego kosztu transportu lotniczego, na podstawie wagi i objętości.

        Zwroty środków są realizowane zgodnie z opublikowaną polityką zwrotów i refundacji po sprawdzeniu odesłanych produktów.

        Problemy z jakością

        Problemy z jakością są objęte 12-miesięczną gwarancją. W ciągu 12 miesięcy produkt z problemem jakościowym można wymienić lub otrzymać pełny zwrot pieniędzy w gotówce.

        Pełne warunki znajdują się w naszej Polityce zwrotów środków.

        Ostatnio oglądane

        Często zadawane pytania

        Jak poprosić o wycenę?

        Na stronie produktu kliknij „Poproś o wycenę” i podaj numer części, ilość oraz kraj docelowy. Nasz zespół sprzedaży odpowie, informując o dostępności, cenie i przewidywanym czasie dostawy.

        Czy Wasze produkty są nowe i oryginalne?

        Dostarczamy oryginalne części do automatyki przemysłowej w różnych stanach nowych produktów, w tym fabrycznie nowe, nowe w zapieczętowanym opakowaniu oraz nowe w oryginalnym opakowaniu. Stan każdego elementu jest określony w...

        Czy dostarczacie wycofane z produkcji lub trudno dostępne części?

        Tak. Pozyskujemy wycofane z produkcji i trudno dostępne sterowniki PLC, systemy DCS oraz komponenty sterowania przemysłowego. Wyślij nam dokładny numer części i wymaganą ilość, abyśmy mogli sprawdzić dostępność.

        Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

        Większość zamówień na produkty dostępne w magazynie, opłaconych przed godziną 14:00 (UTC+8), kwalifikuje się do wysyłki tego samego dnia. Produkty na zamówienie zazwyczaj wymagają od 1 do 3 tygodni, w...

        Czy wysyłacie na cały świat?

        Tak. Wysyłamy części zamienne do automatyki przemysłowej na cały świat. Koszty wysyłki i czas dostawy zależą od miejsca docelowego, wagi i wymiarów przesyłki oraz lokalnych wymogów importowych.

        Z jakich przewoźników korzystacie?

        Zwykle wysyłamy przesyłki za pośrednictwem firm kurierskich DHL, FedEx, UPS i innych międzynarodowych przewoźników. Przewoźnik jest wybierany na podstawie miejsca docelowego, rozmiaru przesyłki i wymagań dotyczących dostawy.

        Jakie metody płatności akceptujecie?

        Akceptujemy przelewy bankowe w USD, EUR, GBP oraz RMB/CNY. Pełna, zaksięgowana płatność jest wymagana przed wysyłką, chyba że w pisemnej ofercie uzgodniono inaczej.

        Jaką gwarancję oferujecie?

        Produkty zazwyczaj obejmuje 12-miesięczna gwarancja, chyba że w wycenie lub opisie produktu podano inaczej. Skontaktuj się z naszym zespołem, podając szczegóły zamówienia, aby uzyskać pomoc w sprawie gwarancji.

        Czy mogę zwrócić produkt?

        Kwalifikujące się produkty można zwrócić w ciągu 30 dni od dostawy, zgodnie z naszą polityką zwrotów. Przed odesłaniem jakichkolwiek produktów skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać autoryzację zwrotu i...

        Czy otrzymam informacje o śledzeniu przesyłki?

        Tak. Dane śledzenia przesyłki są udostępniane po jej wysłaniu. W przypadku przesyłek międzynarodowych przygotowywane są faktury handlowe, listy przewozowe oraz dostępne dokumenty uzupełniające.