Lompat ke maklumat produk
1 daripada 1

Serba baharu & Dalam stok

I/O Analog TMR WOODWARD 5466-257 Dalam Stok

I/O Analog TMR WOODWARD 5466-257 Dalam Stok
orang sedang melihat ini sekarang

Ketersediaan : Stok rendah: tinggal 7

  • SKU 5466-257
  • Pengilang WOODWARD
  • Jenis Produk I/O Analog TMR
  • Asal Produk USA
  • Pembayaran T/T
  • Berat 1.0 kg
  • Pelabuhan penghantaran Xiamen
  • Waranti 12 bulan
Lihat butiran produk

WOODWARD 5466-257 ialah modul I/O Analog Ketumpatan Tinggi TMR (Geganti Pemantauan Suhu). Modul ini direka untuk menyediakan pemantauan dan perlindungan suhu bagi pelbagai aplikasi, termasuk penjanaan kuasa, minyak dan gas, serta pemprosesan bahan kimia.

WOODWARD 5466-257 ialah modul serba guna dan boleh dipercayai yang boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi. Modul ini merupakan aset berharga bagi mana-mana loji atau kemudahan yang menggunakan pemantauan dan perlindungan suhu.

Spesifikasi:

  1. Voltan input: 24V DC
  2. Arus input: 100mA
  3. Julat suhu operasi: -40°C hingga +85°C
  4. Julat suhu penyimpanan: -55°C hingga +90°C
  5. Kelembapan: 95% RH tanpa pemeluwapan
  6. Getaran: Puncak 10G pada 20 hingga 2000 Hz
  7. Kejutan: 50G, separuh sinus 11 ms
  8. EMC: Mematuhi CE

Ciri-ciri:

  1. Menyediakan empat saluran bebas untuk mengukur suhu
  2. Julat suhu yang luas untuk mengukur pelbagai suhu
  3. Ketepatan dan kelinearan tinggi untuk pengukuran tepat
  4. Kadar pensampelan pantas untuk menangkap kejadian sementara
  5. Algoritma pemprosesan isyarat termaju untuk mengekstrak maklumat bermakna daripada data suhu
  6. Antara muka perisian yang mudah digunakan untuk visualisasi dan analisis data
  7. Keserasian dengan pelbagai sistem kawalan WOODWARD

      Aplikasi:

      1. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk penjanaan kuasa
      2. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk industri minyak dan gas
      3. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk pemprosesan bahan kimia
      4. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk sistem HVAC
      5. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk mesin industri
      6. Pemantauan dan perlindungan suhu untuk peralatan makmal

        Lebih Banyak Produk Dalam stok:

        WOODWARD 8200-226
        WOODWARD 9907-167
        WOODWARD 9907-164
        WOODWARD 9907-205
        WOODWARD 5466-1035
        WOODWARD 5466-258
        WOODWARD 5466-1000
        WOODWARD 8440-1831
        WOODWARD 5453-754
        WOODWARD 5466-253
        WOODWARD 9905-969
        WOODWARD 5453-759
        WOODWARD 9905-463
        WOODWARD 9907-166

        Soalan Lazim & Hubungi:

        S: Adakah anda syarikat perdagangan atau pengilang?

        J: Kami ialah syarikat perdagangan.

        S: Apakah tempoh penghantaran anda?

        J: Biasanya mengambil masa satu hingga tiga hari jika kami mempunyai stok. Jika barangan tiada dalam stok, anda perlu berunding.

        S: Adakah syarikat anda menyediakan sampel? Adakah ia percuma atau dikenakan caj tambahan?

        J: Ia bergantung pada barangan yang anda perlukan dan kuantiti yang anda pesan.

        S: Apakah terma pembayaran anda?

        J: 100% T/T sebelum penghantaran. Jika kuantitinya banyak, kita boleh berunding.

        Mengapa Pilih Kami:

        Kami pakar dalam ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, Moore Panel Controllers, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBOROI/A MOTOROLA MVME, Siemens dan pengeluar lain yang disenaraikan.
        • Jika anda menemui alat ganti yang sama daripada pembekal lain pada harga yang lebih rendah daripada kami, kami akan cuba menyamai harga tersebut atau memberikan diskaun tambahan kepada anda.
        • Jika anda mempunyai sebarang pertanyaan lanjut, jangan teragak-agak untuk menghubungi kami.
        • Jika anda ingin membuat pertanyaan tentang lebih daripada satu unit/barang, sila maklumkan kepada kami kerana kami boleh mengatur diskaun untuk anda.

        Keadaan Produk

        Baharu dari Kilang: Produk baharu daripada pengeluaran semasa yang diperoleh terus daripada pengilang.

        Baharu dalam Bungkusan Berseal: Produk yang tidak pernah digunakan dan dibekalkan dalam bungkusan asal yang diseal oleh kilang.

        Baharu dalam Bungkusan Asal: Produk yang tidak pernah digunakan dan dibekalkan dalam bungkusan asal pengilang yang tidak diseal oleh kilang.

        Waranti

        Produk dilindungi waranti selama 12 bulan melainkan dinyatakan sebaliknya dalam sebut harga atau senarai produk. Jika produk mempunyai masalah kualiti, produk tersebut boleh ditukar dalam tempoh 12 bulan atau bayaran balik penuh dibuat secara tunai. Hubungi pasukan jualan kami dengan maklumat pesanan anda jika anda memerlukan bantuan berkaitan waranti.

        Maklumat Penghantaran

        Item dalam Stok: Penghantaran pada hari yang sama tersedia untuk kebanyakan pesanan item dalam stok dengan bayaran yang telah disahkan diterima sebelum jam 2:00 petang (UTC+8).

        Item Tempahan Khas: Tempoh penyediaan biasa ialah 1–3 minggu, bergantung pada ketersediaan dan kekurangan produk.

        Kastam & Dokumentasi

        Penghantaran antarabangsa disediakan bersama invois komersial, senarai pembungkusan dan dokumen sokongan yang tersedia. Butiran penerima, nilai yang diisytiharkan dan terma penghantaran disahkan sebelum penghantaran. Maklumat penjejakan diberikan selepas penghantaran.

        Pembayaran

        Pembayaran hanya diterima melalui pindahan telegrafik bank, dalam USD, EUR, GBP atau RMB/CNY. Kad kredit dan terma kredit tidak diterima. Bayaran yang telah disahkan diperlukan sebelum penghantaran, melainkan dipersetujui secara bertulis sebaliknya.

        Pengembalian dalam 30 Hari

        Kami menerima permintaan pengembalian dalam tempoh 30 hari selepas penghantaran untuk pesanan antarabangsa, tertakluk pada dasar pengembalian kami.

        Untuk layak, produk mestilah tidak digunakan, dalam keadaan dan pembungkusan asal, serta disertakan bukti pembelian.

        Cara Meminta Pengembalian

        Hubungi pasukan jualan kami dengan nombor pesanan, butiran produk dan sebab pengembalian. Sila dapatkan kebenaran pengembalian dan alamat pengembalian yang betul sebelum menghantar semula sebarang barangan. Pengembalian dibuat melalui pos. Kos penghantaran pengembalian tidak percuma. Ia dikenakan berdasarkan kos sebenar pengangkutan udara antarabangsa mengikut berat dan isipadu.

        Pemulangan wang diproses mengikut dasar pengembalian dan pemulangan wang kami yang diterbitkan selepas barangan yang dikembalikan selesai diperiksa.

        Isu kualiti

        Isu kualiti dilindungi oleh waranti 12 bulan. Dalam tempoh 12 bulan, produk yang mengalami isu kualiti boleh ditukar atau menerima pemulangan wang penuh secara tunai.

        Untuk terma penuh, sila rujuk Dasar Pemulangan Wang kami.

        Dilihat baru-baru ini

        Soalan lazim diajukan

        Bagaimanakah saya meminta sebut harga?

        Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan berikan nombor bahagian, kuantiti dan negara destinasi. Pasukan jualan kami akan membalas dengan maklumat ketersediaan, harga dan anggaran masa penghantaran.

        Adakah produk anda baharu dan asli?

        Kami membekalkan alat ganti automasi industri asli dalam pelbagai keadaan produk baharu, termasuk Baharu dari Kilang, Baharu dalam Bungkusan Berseal, dan Baharu dalam Bungkusan Asal. Keadaan setiap item dinyatakan dalam...

        Adakah anda membekalkan alat ganti yang telah dihentikan pengeluarannya atau sukar ditemui?

        Ya. Kami mendapatkan PLC, DCS dan komponen kawalan industri yang sudah usang dan sukar ditemui. Hantar nombor bahagian yang tepat dan kuantiti yang diperlukan supaya kami boleh menyemak ketersediaan.

        Bilakah pesanan saya akan dihantar?

        Kebanyakan pesanan yang tersedia dalam stok dengan bayaran yang telah disahkan dan diterima sebelum 2:00 PM (UTC+8) layak untuk penghantaran pada hari yang sama. Item indent biasanya memerlukan 1–3 minggu,...

        Adakah anda membuat penghantaran ke seluruh dunia?

        Ya. Kami menghantar alat ganti automasi industri ke seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat pakej, dimensi dan keperluan import tempatan.

        Apakah syarikat penghantaran yang anda gunakan?

        Kami biasanya menghantar melalui DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan dipilih berdasarkan destinasi, saiz penghantaran dan keperluan penghantaran.

        Apakah kaedah pembayaran yang anda terima?

        Kami menerima pindahan wang melalui bank dalam USD, EUR, GBP dan RMB/CNY. Bayaran penuh yang telah dijelaskan diperlukan sebelum penghantaran dibuat melainkan dipersetujui sebaliknya dalam sebut harga bertulis.

        Apakah jenis jaminan yang anda sediakan?

        Produk biasanya disertakan dengan waranti 12 bulan melainkan dinyatakan sebaliknya dalam sebut harga atau penyenaraian produk. Hubungi pasukan kami dengan butiran pesanan anda untuk mendapatkan bantuan berkaitan waranti.

        Bolehkah saya memulangkan produk?

        Produk yang layak boleh dipulangkan dalam tempoh 30 hari selepas penghantaran, tertakluk pada dasar pemulangan kami. Hubungi pasukan kami untuk mendapatkan kebenaran dan arahan pemulangan sebelum menghantar semula sebarang barangan.

        Adakah saya akan menerima maklumat penjejakan?

        Ya. Butiran penjejakan diberikan selepas penghantaran. Invois komersial, senarai pembungkusan dan dokumen sokongan yang tersedia disediakan untuk penghantaran antarabangsa.