Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 1

Potpuno novo i na zalihi

WOODWARD 9905-970 LinkNet 6-kanalni analogni ulazni modul na zalihi

WOODWARD 9905-970 LinkNet 6-kanalni analogni ulazni modul na zalihi
ljudi ovo upravo sada gledaju

Dostupnost : Mala zaliha: preostalo je 8

  • SKU 9905-970
  • Proizvođač WOODWARD
  • Vrsta proizvoda LinkNet 6-kanalni analogni ulazni modul
  • Podrijetlo proizvoda USA
  • Plaćanje T/T
  • Težina 1.0 kg
  • Luka otpreme Xiamen
  • Jamstvo 12 mjeseci
Pogledajte pojedinosti o proizvodu

Woodward 9905-970 modul analognog ulaza s 6 kanala LinkNet (RTD od 100 Ohma). To je visokoučinkovit i vrlo pouzdan modul koji se upotrebljava u raznim industrijskim primjenama, uključujući proizvodnju električne energije, naftnu i plinsku industriju te pomorstvo.

Evo nekih značajki:

    • 6 neovisnih analognih ulaznih kanala
    • Vrsta signala: RTD od 100 Ohma (otpornički temperaturni detektor)
    • Razlučivost: 16-bitna
    • Točnost: ±0.1%
    • Komunikacijski protokol: LinkNet
    • Konfiguracija i programiranje: Može se konfigurirati i programirati kako bi odgovaralo specifičnim zahtjevima primjene. To uključuje postavljanje ulaznih raspona, kalibracijskih koeficijenata i drugih parametara.
    • 1 godina jamstva
Više proizvoda Na zalihi:
 
WOODWARD 8200-226
WOODWARD 9907-167
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 9907-205
WOODWARD 5466-1035
WOODWARD 5466-258
WOODWARD 5466-1000
WOODWARD 8440-1831
WOODWARD 5453-754
WOODWARD 5466-253
WOODWARD 9905-969
WOODWARD 5453-759
WOODWARD 9905-463
WOODWARD 9907-166

ČPP i kontakt:

P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?

O: Mi smo trgovačka tvrtka.

P: Koji je vaš rok isporuke?

O: Obično traje jedan do tri dana ako je imamo na zalihi. Ako roba nije na zalihi, potrebno je pregovarati.

P: Osigurava li vaša tvrtka uzorke? Jesu li besplatni ili se dodatno naplaćuju?

O: Ovisi o robi koja vam je potrebna i količini koju naručujete.

P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?

O: 100% T/T prije slanja. Ako je količina velika, možemo pregovarati.

Zašto odabrati nas:

Specijalizirani smo za ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, Moore Panel Controllers, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBOROI/A MOTOROLA MVME, Siemens i druge navedene proizvođače.
  • Ako iste dijelove pronađete kod drugih dobavljača po nižoj cijeni nego kod nas, pokušat ćemo ponuditi istu cijenu ili vam odobriti dodatni popust.
  • Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite.
  • Ako se raspitujete za više od jednog komada/artikla, obavijestite nas jer vam možemo odobriti popust.

Stanje proizvoda

Potpuno nov iz tvornice: Novi proizvodi iz aktualne proizvodnje, nabavljeni izravno od proizvođača.

Nov u zapečaćenom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom tvornički zapečaćenom pakiranju.

Nov u originalnom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom pakiranju proizvođača koje nije bilo tvornički zapečaćeno.

Jamstvo

Na proizvode se primjenjuje jamstvo u trajanju od 12 mjeseci, osim ako je u ponudi ili opisu proizvoda navedeno drukčije. Ako proizvod ima problem s kvalitetom, može se zamijeniti u roku od 12 mjeseci ili se može dobiti puni povrat novca u gotovini. Ako vam je potrebna pomoć u vezi s jamstvom, obratite se našem prodajnom timu s podacima o narudžbi.

Informacije o dostavi

Artikli na zalihi: Za većinu narudžbi artikala na zalihi dostupna je otprema istog dana ako je plaćanje potvrđeno i zaprimljeno prije 14:00 (UTC+8).

Artikli po narudžbi: Uobičajeni rok isporuke je 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti i rijetkosti proizvoda.

Carina i dokumentacija

Međunarodne pošiljke pripremaju se s komercijalnim računom, pakirnom listom i dostupnom popratnom dokumentacijom. Podaci o primatelju, deklarirana vrijednost i uvjeti dostave potvrđuju se prije otpreme. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja.

Plaćanje

Plaćanje je moguće isključivo bankovnim prijenosom, u USD, EUR, GBP ili RMB/CNY. Kreditne kartice i odgođeno plaćanje nisu prihvatljivi. Plaćanje mora biti potvrđeno prije otpreme, osim ako nije drukčije pisano dogovoreno.

Povrat u roku od 30 dana

Prihvaćamo zahtjeve za povrat u roku od 30 dana od dostave za međunarodne narudžbe, u skladu s našom politikom povrata.

Da bi ispunjavali uvjete, proizvodi moraju biti nekorišteni, u izvornom stanju i ambalaži, uz dokaz o kupnji.

Kako zatražiti povrat

Obratite se našem prodajnom timu s brojem narudžbe, pojedinostima o proizvodu i razlogom povrata. Prije slanja bilo kojeg artikla natrag zatražite odobrenje povrata i točnu adresu za povrat. Povrati se obavljaju poštom. Povratna poštarina nije besplatna. Naplaćuje se prema stvarnom trošku međunarodnog zračnog prijevoza na temelju težine i volumena.

Povrati novca obrađuju se u skladu s našom objavljenom politikom povrata i povrata novca nakon pregleda vraćenih artikala.

Problemi s kvalitetom

Problemi s kvalitetom pokriveni su 12-mjesečnim jamstvom. U roku od 12 mjeseci proizvod s problemom kvalitete može se zamijeniti ili se može ostvariti puni povrat novca u gotovini.

Za potpune uvjete pogledajte našu Politiku povrata novca.

Nedavno pregledano

Često postavljana pitanja

Kako mogu zatražiti ponudu?

Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i navedite broj dijela, količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će s informacijama o dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

Jesu li vaši proizvodi novi i originalni?

Nudimo originalne dijelove za industrijsku automatizaciju u različitim stanjima novih proizvoda, uključujući tvornički nove proizvode, nove proizvode u zapečaćenom pakiranju i nove proizvode u originalnom pakiranju. Stanje svakog artikla navedeno...

Nabavljate li ukinute ili teško dostupne dijelove?

Da. Nabavljamo zastarjele i teško dostupne PLC, DCS i komponente industrijskih upravljačkih sustava. Pošaljite nam točan broj dijela i potrebnu količinu kako bismo mogli provjeriti dostupnost.

Kada će moja narudžba biti poslana?

Većina narudžbi artikala koji su na zalihi, s potvrđenom uplatom zaprimljenom prije 14:00 (UTC+8), ispunjava uvjete za slanje istog dana. Artikli po narudžbi obično zahtijevaju 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti.

Dostavljate li diljem svijeta?

Da. Šaljemo rezervne dijelove za industrijsku automatizaciju diljem svijeta. Troškovi i vrijeme dostave ovise o odredištu, težini i dimenzijama paketa te lokalnim uvoznim zahtjevima.

Koje dostavne službe koristite?

Najčešće šaljemo putem DHL-a, FedExa, UPS-a i drugih međunarodnih kurirskih službi. Prijevoznik se odabire na temelju odredišta, veličine pošiljke i zahtjeva dostave.

Koje načine plaćanja prihvaćate?

Prihvaćamo bankovne transfere u USD, EUR, GBP i RMB/CNY. Potpuna uplata mora biti provedena prije slanja, osim ako nije drukčije dogovoreno u pisanoj ponudi.

Kakvo jamstvo nudite?

Proizvodi općenito uključuju 12-mjesečno jamstvo, osim ako u ponudi ili opisu proizvoda nije navedeno drukčije. Obratite se našem timu s podacima o narudžbi za pomoć u vezi s jamstvom.

Mogu li vratiti proizvod?

Prihvatljivi proizvodi mogu se vratiti u roku od 30 dana od dostave, u skladu s našim pravilima povrata. Obratite se našem timu za odobrenje povrata i upute prije slanja bilo...

Hoću li dobiti informacije za praćenje?

Da. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja. Za međunarodne pošiljke pripremaju se komercijalni računi, pakirne liste i dostupna popratna dokumentacija.