Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 1

Potpuno novo i na zalihi

WOODWARD 5501-432 upravljački modul na zalihi

WOODWARD 5501-432 upravljački modul na zalihi
ljudi ovo upravo sada gledaju

Dostupnost : Mala zaliha: preostalo je 10

  • SKU 5501-432
  • Proizvođač WOODWARD
  • Vrsta proizvoda upravljački modul
  • Plaćanje T/T
  • Težina 1.0 kg
  • Luka otpreme Xiamen
  • Jamstvo 12 mjeseci
Pogledajte pojedinosti o proizvodu

Woodward 5501-432 je dvo-kanalni upravljački modul aktuatora dizajniran za primjene zaštite strojeva. Član je serije Woodward NetCon Controller, samostalnog sustava za nadzor stanja imovine.

5501-432 je svestrani modul koji se može koristiti za upravljanje širokim rasponom aktuatora, uključujući hidrauličke, pneumatske i električne aktuatore. Može se koristiti i za upravljanje različitim strojevima, uključujući rotirajuću opremu poput kompresora, turbina i pumpi, kao i klipne strojeve poput motora i kompresora.

Značajke:

  • Dvo-kanalni upravljački modul aktuatora
  • Za primjene zaštite strojeva
  • Član serije Woodward NetCon Controller
  • Svestrani modul za širok raspon aktuatora i strojeva
  • Visoka preciznost i ponovljivost
  • Širok dinamički raspon
  • Niska razina šuma
  • Mogućnosti otkrivanja kvarova i alarmiranja
  • Više komunikacijskih opcija
  • Pouzdan i izdržljiv
  • Jednostavna instalacija i konfiguracija

    Primjene:

    • Visoka preciznost i ponovljivost
    • Širok dinamički raspon
    • Niska razina šuma
    • Mogućnosti otkrivanja kvarova i alarmiranja
    • Više komunikacijskih opcija

    Više proizvoda Na zalihi:

    WOODWARD 8200-226
    WOODWARD 9907-167
    WOODWARD 9907-164
    WOODWARD 9907-205
    WOODWARD 5466-1035
    WOODWARD 5466-258
    WOODWARD 5466-1000
    WOODWARD 8440-1831
    WOODWARD 5453-754
    WOODWARD 5466-253
    WOODWARD 9905-969
    WOODWARD 5453-759
    WOODWARD 9905-463
    WOODWARD 9907-166

    Česta pitanja i kontakt:

    P: Jeste li trgovačko društvo ili proizvođač?

    O: Mi smo trgovačko društvo.

    P: Koji je rok isporuke?

    O: Obično je potrebno jedan do tri dana ako je imamo na zalihi. Ako roba nije na zalihi, potrebno je pregovarati.

    P: Omogućuje li vaša tvrtka uzorke? Jesu li besplatni ili se dodatno naplaćuju?

    O: Ovisi o robi koja vam je potrebna i količini koju naručujete.

    P: Koji su uvjeti plaćanja?

    O: 100% T/T prije slanja. Ako je količina velika, možemo pregovarati.

    Zašto odabrati nas:

    Specijalizirani smo za ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, Moore Panel Controllers, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBOROI/A MOTOROLA MVME, Siemens i druge navedene proizvođače.
    • Ako iste dijelove pronađete kod drugih dobavljača po nižoj cijeni nego kod nas, pokušat ćemo ponuditi istu cijenu ili vam odobriti dodatni popust.
    • Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite.
    • Ako naručujete više od jednog komada/artikla, obavijestite nas jer vam možemo odobriti popust.

    Stanje proizvoda

    Potpuno nov iz tvornice: Novi proizvodi iz aktualne proizvodnje, nabavljeni izravno od proizvođača.

    Nov u zapečaćenom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom tvornički zapečaćenom pakiranju.

    Nov u originalnom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom pakiranju proizvođača koje nije bilo tvornički zapečaćeno.

    Jamstvo

    Na proizvode se primjenjuje jamstvo u trajanju od 12 mjeseci, osim ako je u ponudi ili opisu proizvoda navedeno drukčije. Ako proizvod ima problem s kvalitetom, može se zamijeniti u roku od 12 mjeseci ili se može dobiti puni povrat novca u gotovini. Ako vam je potrebna pomoć u vezi s jamstvom, obratite se našem prodajnom timu s podacima o narudžbi.

    Informacije o dostavi

    Artikli na zalihi: Za većinu narudžbi artikala na zalihi dostupna je otprema istog dana ako je plaćanje potvrđeno i zaprimljeno prije 14:00 (UTC+8).

    Artikli po narudžbi: Uobičajeni rok isporuke je 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti i rijetkosti proizvoda.

    Carina i dokumentacija

    Međunarodne pošiljke pripremaju se s komercijalnim računom, pakirnom listom i dostupnom popratnom dokumentacijom. Podaci o primatelju, deklarirana vrijednost i uvjeti dostave potvrđuju se prije otpreme. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja.

    Plaćanje

    Plaćanje je moguće isključivo bankovnim prijenosom, u USD, EUR, GBP ili RMB/CNY. Kreditne kartice i odgođeno plaćanje nisu prihvatljivi. Plaćanje mora biti potvrđeno prije otpreme, osim ako nije drukčije pisano dogovoreno.

    Povrat u roku od 30 dana

    Prihvaćamo zahtjeve za povrat u roku od 30 dana od dostave za međunarodne narudžbe, u skladu s našom politikom povrata.

    Da bi ispunjavali uvjete, proizvodi moraju biti nekorišteni, u izvornom stanju i ambalaži, uz dokaz o kupnji.

    Kako zatražiti povrat

    Obratite se našem prodajnom timu s brojem narudžbe, pojedinostima o proizvodu i razlogom povrata. Prije slanja bilo kojeg artikla natrag zatražite odobrenje povrata i točnu adresu za povrat. Povrati se obavljaju poštom. Povratna poštarina nije besplatna. Naplaćuje se prema stvarnom trošku međunarodnog zračnog prijevoza na temelju težine i volumena.

    Povrati novca obrađuju se u skladu s našom objavljenom politikom povrata i povrata novca nakon pregleda vraćenih artikala.

    Problemi s kvalitetom

    Problemi s kvalitetom pokriveni su 12-mjesečnim jamstvom. U roku od 12 mjeseci proizvod s problemom kvalitete može se zamijeniti ili se može ostvariti puni povrat novca u gotovini.

    Za potpune uvjete pogledajte našu Politiku povrata novca.

    Nedavno pregledano

    Često postavljana pitanja

    Kako mogu zatražiti ponudu?

    Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i navedite broj dijela, količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će s informacijama o dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

    Jesu li vaši proizvodi novi i originalni?

    Nudimo originalne dijelove za industrijsku automatizaciju u različitim stanjima novih proizvoda, uključujući tvornički nove proizvode, nove proizvode u zapečaćenom pakiranju i nove proizvode u originalnom pakiranju. Stanje svakog artikla navedeno...

    Nabavljate li ukinute ili teško dostupne dijelove?

    Da. Nabavljamo zastarjele i teško dostupne PLC, DCS i komponente industrijskih upravljačkih sustava. Pošaljite nam točan broj dijela i potrebnu količinu kako bismo mogli provjeriti dostupnost.

    Kada će moja narudžba biti poslana?

    Većina narudžbi artikala koji su na zalihi, s potvrđenom uplatom zaprimljenom prije 14:00 (UTC+8), ispunjava uvjete za slanje istog dana. Artikli po narudžbi obično zahtijevaju 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti.

    Dostavljate li diljem svijeta?

    Da. Šaljemo rezervne dijelove za industrijsku automatizaciju diljem svijeta. Troškovi i vrijeme dostave ovise o odredištu, težini i dimenzijama paketa te lokalnim uvoznim zahtjevima.

    Koje dostavne službe koristite?

    Najčešće šaljemo putem DHL-a, FedExa, UPS-a i drugih međunarodnih kurirskih službi. Prijevoznik se odabire na temelju odredišta, veličine pošiljke i zahtjeva dostave.

    Koje načine plaćanja prihvaćate?

    Prihvaćamo bankovne transfere u USD, EUR, GBP i RMB/CNY. Potpuna uplata mora biti provedena prije slanja, osim ako nije drukčije dogovoreno u pisanoj ponudi.

    Kakvo jamstvo nudite?

    Proizvodi općenito uključuju 12-mjesečno jamstvo, osim ako u ponudi ili opisu proizvoda nije navedeno drukčije. Obratite se našem timu s podacima o narudžbi za pomoć u vezi s jamstvom.

    Mogu li vratiti proizvod?

    Prihvatljivi proizvodi mogu se vratiti u roku od 30 dana od dostave, u skladu s našim pravilima povrata. Obratite se našem timu za odobrenje povrata i upute prije slanja bilo...

    Hoću li dobiti informacije za praćenje?

    Da. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja. Za međunarodne pošiljke pripremaju se komercijalni računi, pakirne liste i dostupna popratna dokumentacija.