Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 1

Potpuno novo i na zalihi

WOODWARD 5466-257 analogni I/O TMR modul na zalihi

WOODWARD 5466-257 analogni I/O TMR modul na zalihi
ljudi ovo upravo sada gledaju

Dostupnost : Mala zaliha: preostalo je 7

  • SKU 5466-257
  • Proizvođač WOODWARD
  • Vrsta proizvoda Analogni TMR I/O
  • Podrijetlo proizvoda USA
  • Plaćanje T/T
  • Težina 1.0 kg
  • Luka otpreme Xiamen
  • Jamstvo 12 mjeseci
Pogledajte pojedinosti o proizvodu

WOODWARD 5466-257 analogni je I/O TMR modul visoke gustoće (relej za nadzor temperature). Dizajniran je za nadzor i zaštitu temperature u različitim primjenama, uključujući proizvodnju električne energije, naftnu i plinsku industriju te kemijsku obradu.

WOODWARD 5466-257 svestran je i pouzdan modul koji se može upotrebljavati u različitim primjenama. Vrijedan je dodatak svakom pogonu ili postrojenju koje upotrebljava nadzor i zaštitu temperature.

Specifikacije:

  1. Ulazni napon: 24V DC
  2. Ulazna struja: 100mA
  3. Raspon radne temperature: od -40°C do +85°C
  4. Raspon temperature skladištenja: od -55°C do +90°C
  5. Vlažnost: 95 % relativne vlažnosti, bez kondenzacije
  6. Vibracije: vršna vrijednost 10G pri frekvencijama od 20 do 2000 Hz
  7. Udar: 50G, polusinusni impuls od 11 ms
  8. EMC: usklađeno s CE normama

Značajke:

  1. Omogućuje mjerenje temperature putem četiri neovisna kanala
  2. Širok temperaturni raspon za mjerenje različitih temperatura
  3. Visoka točnost i linearnost za precizna mjerenja
  4. Visoka brzina uzorkovanja za bilježenje prolaznih događaja
  5. Napredni algoritmi za obradu signala za izdvajanje korisnih informacija iz podataka o temperaturi
  6. Jednostavno softversko sučelje za vizualizaciju i analizu podataka
  7. Kompatibilnost sa širokim rasponom WOODWARD upravljačkih sustava

      Primjene:

      1. Nadzor i zaštita temperature u proizvodnji električne energije
      2. Nadzor i zaštita temperature u naftnoj i plinskoj industriji
      3. Nadzor i zaštita temperature u kemijskoj obradi
      4. Nadzor i zaštita temperature za HVAC sustave
      5. Nadzor i zaštita temperature za industrijske strojeve
      6. Nadzor i zaštita temperature laboratorijske opreme

        Više proizvoda Na zalihi:

        WOODWARD 8200-226
        WOODWARD 9907-167
        WOODWARD 9907-164
        WOODWARD 9907-205
        WOODWARD 5466-1035
        WOODWARD 5466-258
        WOODWARD 5466-1000
        WOODWARD 8440-1831
        WOODWARD 5453-754
        WOODWARD 5466-253
        WOODWARD 9905-969
        WOODWARD 5453-759
        WOODWARD 9905-463
        WOODWARD 9907-166

        Česta pitanja i kontakt:

        P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?

        O: Mi smo trgovačka tvrtka.

        P: Koji je vaš rok isporuke?

        O: Obično je potrebno jedan do tri dana ako je imamo na zalihi. Ako roba nije na zalihi, potrebno je pregovarati.

        P: Pruža li vaša tvrtka uzorke? Jesu li besplatni ili se dodatno naplaćuju?

        O: Ovisi o robi koja vam je potrebna i količini koju naručite.

        P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?

        O: 100% T/T prije slanja. Ako je količina velika, možemo pregovarati.

        Zašto odabrati nas:

        Specijalizirani smo za ABB DCS, Foxboro DCS, Honeywell DCS, Westinghouse Ovation DCS, Emerson DeltaV, Bently Nevada, Rockwell Automation, Siemens, Rockwell CPU, Moore APACS, Moore Panel Controllers, Siemens Iskamatic, Schneider PLC, Quantum, Quanten 140CPU, GE Fanuc 90/30, 90/70, Invensys Triconex DCS, FOXBORO I/A MOTOROLA MVME, Siemens i druge navedene proizvođače.
        • Ako iste dijelove pronađete kod drugih dobavljača po nižoj cijeni nego kod nas, pokušat ćemo ponuditi istu cijenu ili vam odobriti dodatni popust.
        • Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite.
        • Ako tražite više od jednog komada/artikla, javite nam jer vam možemo odobriti popust.

        Stanje proizvoda

        Potpuno nov iz tvornice: Novi proizvodi iz aktualne proizvodnje, nabavljeni izravno od proizvođača.

        Nov u zapečaćenom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom tvornički zapečaćenom pakiranju.

        Nov u originalnom pakiranju: Nekorišteni proizvodi isporučeni u originalnom pakiranju proizvođača koje nije bilo tvornički zapečaćeno.

        Jamstvo

        Na proizvode se primjenjuje jamstvo u trajanju od 12 mjeseci, osim ako je u ponudi ili opisu proizvoda navedeno drukčije. Ako proizvod ima problem s kvalitetom, može se zamijeniti u roku od 12 mjeseci ili se može dobiti puni povrat novca u gotovini. Ako vam je potrebna pomoć u vezi s jamstvom, obratite se našem prodajnom timu s podacima o narudžbi.

        Informacije o dostavi

        Artikli na zalihi: Za većinu narudžbi artikala na zalihi dostupna je otprema istog dana ako je plaćanje potvrđeno i zaprimljeno prije 14:00 (UTC+8).

        Artikli po narudžbi: Uobičajeni rok isporuke je 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti i rijetkosti proizvoda.

        Carina i dokumentacija

        Međunarodne pošiljke pripremaju se s komercijalnim računom, pakirnom listom i dostupnom popratnom dokumentacijom. Podaci o primatelju, deklarirana vrijednost i uvjeti dostave potvrđuju se prije otpreme. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja.

        Plaćanje

        Plaćanje je moguće isključivo bankovnim prijenosom, u USD, EUR, GBP ili RMB/CNY. Kreditne kartice i odgođeno plaćanje nisu prihvatljivi. Plaćanje mora biti potvrđeno prije otpreme, osim ako nije drukčije pisano dogovoreno.

        Povrat u roku od 30 dana

        Prihvaćamo zahtjeve za povrat u roku od 30 dana od dostave za međunarodne narudžbe, u skladu s našom politikom povrata.

        Da bi ispunjavali uvjete, proizvodi moraju biti nekorišteni, u izvornom stanju i ambalaži, uz dokaz o kupnji.

        Kako zatražiti povrat

        Obratite se našem prodajnom timu s brojem narudžbe, pojedinostima o proizvodu i razlogom povrata. Prije slanja bilo kojeg artikla natrag zatražite odobrenje povrata i točnu adresu za povrat. Povrati se obavljaju poštom. Povratna poštarina nije besplatna. Naplaćuje se prema stvarnom trošku međunarodnog zračnog prijevoza na temelju težine i volumena.

        Povrati novca obrađuju se u skladu s našom objavljenom politikom povrata i povrata novca nakon pregleda vraćenih artikala.

        Problemi s kvalitetom

        Problemi s kvalitetom pokriveni su 12-mjesečnim jamstvom. U roku od 12 mjeseci proizvod s problemom kvalitete može se zamijeniti ili se može ostvariti puni povrat novca u gotovini.

        Za potpune uvjete pogledajte našu Politiku povrata novca.

        Nedavno pregledano

        Često postavljana pitanja

        Kako mogu zatražiti ponudu?

        Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i navedite broj dijela, količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će s informacijama o dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

        Jesu li vaši proizvodi novi i originalni?

        Nudimo originalne dijelove za industrijsku automatizaciju u različitim stanjima novih proizvoda, uključujući tvornički nove proizvode, nove proizvode u zapečaćenom pakiranju i nove proizvode u originalnom pakiranju. Stanje svakog artikla navedeno...

        Nabavljate li ukinute ili teško dostupne dijelove?

        Da. Nabavljamo zastarjele i teško dostupne PLC, DCS i komponente industrijskih upravljačkih sustava. Pošaljite nam točan broj dijela i potrebnu količinu kako bismo mogli provjeriti dostupnost.

        Kada će moja narudžba biti poslana?

        Većina narudžbi artikala koji su na zalihi, s potvrđenom uplatom zaprimljenom prije 14:00 (UTC+8), ispunjava uvjete za slanje istog dana. Artikli po narudžbi obično zahtijevaju 1–3 tjedna, ovisno o dostupnosti.

        Dostavljate li diljem svijeta?

        Da. Šaljemo rezervne dijelove za industrijsku automatizaciju diljem svijeta. Troškovi i vrijeme dostave ovise o odredištu, težini i dimenzijama paketa te lokalnim uvoznim zahtjevima.

        Koje dostavne službe koristite?

        Najčešće šaljemo putem DHL-a, FedExa, UPS-a i drugih međunarodnih kurirskih službi. Prijevoznik se odabire na temelju odredišta, veličine pošiljke i zahtjeva dostave.

        Koje načine plaćanja prihvaćate?

        Prihvaćamo bankovne transfere u USD, EUR, GBP i RMB/CNY. Potpuna uplata mora biti provedena prije slanja, osim ako nije drukčije dogovoreno u pisanoj ponudi.

        Kakvo jamstvo nudite?

        Proizvodi općenito uključuju 12-mjesečno jamstvo, osim ako u ponudi ili opisu proizvoda nije navedeno drukčije. Obratite se našem timu s podacima o narudžbi za pomoć u vezi s jamstvom.

        Mogu li vratiti proizvod?

        Prihvatljivi proizvodi mogu se vratiti u roku od 30 dana od dostave, u skladu s našim pravilima povrata. Obratite se našem timu za odobrenje povrata i upute prije slanja bilo...

        Hoću li dobiti informacije za praćenje?

        Da. Podaci za praćenje dostavljaju se nakon slanja. Za međunarodne pošiljke pripremaju se komercijalni računi, pakirne liste i dostupna popratna dokumentacija.